dewalt_dnm34sp35g12z
dewalt_dnm34sp35g12z
dewalt_dnm34sp35g12z
dewalt_dnm34sp35g12z
dewalt_dnm34sp35g12z
dewalt_dnm34sp35g12z
DEWALT DNM34SP35G12Z BAT-ankernagels 3.4-35 spiraal gegalvaniseerd G12 2m (2000 st.)
 47,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • [DNM] Batankernagels 3.4-35 Spiraal Gegalvaniseerd G12 2m
Kenmerken
  • MCN spijkers met gegalvaniseerde of thermisch verzinkte oppervlakteafwerking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte nagel: 35 mm
  • Hoek: 33 °
  • Aantal per pak: 2000
  • Dikte nagel: 3,4 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013951407
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNM34SP35G12Z
Lengte nagel
35 mm
Hoek
33 °
Aantal per pak
2000
Dikte nagel
3,4 mm
Te gebruiken met
DCN693, DNM250MCN
Inhoud doos
1000,0
Nl shank type
Spiraal
Diameter
3,4 mm
Lengte
35,0 mm