dewalt_dnw28r63e
dewalt_dnw28r63e
dewalt_dnw28r63e
dewalt_dnw28r63e
dewalt_dnw28r63e
dewalt_dnw28r63e
DEWALT DNW28R63E draadlas constructienagels 2.8-63 geringd Helder 2.2m (2200 st.)
 23,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 22/05/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 22/05/2026
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
Productomschrijving
  • [DNW33] Draadlas 2.8-63 Geringd Helder 2.2m
  • Lengte nagel: 63 mm
  • Hoek: 34 °
  • Aantal per pak: 2200
  • Dikte nagel: 2,8 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013950738
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNW28R63E
Lengte nagel
63 mm
Hoek
34 °
Dikte nagel
2,8 mm
Te gebruiken met
DPN9033
Diameter
2,8 mm
Lengte
63,0 mm