dewalt_dnw31r90e
DEWALT DNW31R90E draadlas constructienagels 3.1-90 geringd Helder 2.2m (2200 st.)
 31,80 incl. BTW
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
Productomschrijving
  • [DNW33] Draadlas 3.1-90 Geringd Helder 2.2m
  • Lengte nagel: 90 mm
  • Hoek: 33 °
  • Aantal per pak: 2200
  • Dikte nagel: 3,1 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013950578
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNW31R90E
Lengte nagel
90 mm
Dikte nagel
3,1 mm
Diameter
3,1 mm
Lengte
90,0 mm