dewalt_dwf4000550
dewalt_dwf4000550
dewalt_dwf4000550
dewalt_dwf4000550
dewalt_dwf4000550
dewalt_dwf4000550
DEWALT DWF4000550 snelbouwschroef op band (fijne draad) 55mm x 3.5mm (1000st.)
 25,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/08/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 15/08/2026
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
Productomschrijving
  • 55mm x 3.5mm Fijne draad - op band
  • Fijn schroefdraad voor bevestiging van gipsplaatpanelen op metalen profielen (max. 0,88 mm)
  • Diameter: 3,5 mm
  • Type kop (schroef): PH2
  • Lengte: 55 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352140667
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DWF4000550
Diameter
3,5 mm
Lengte
55 mm
Draadgrootte
3,5 mm
Screws per strip
50,0 mm
Lengte
55,0 mm
Head type/ size
PH2 / 8 mm