erdi_d216_280l_b_sbsk
ERDI D216-280L-B-SBSK ideaalschaar zonder openingsaanslag
 45,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
blister
Productomschrijving:
  • Voor doorlopend recht en figuurknippen
  • Zonder openingsaanslag en met extra scherpe schaarkop
  • Snijkanten met microvertanding voor slipvrij werken
  • Handgrepen met PVC dompel coating
  • Rechts of linksknippend leverbaar
  • ZB verpakt
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte (blad): 34 mm; 1 3/8 inch
  • Totale lengte: 280 mm
  • Max. plaatdikte (600N/mm²): 1 mm
  • Rechts-/Linkshandig: Linkshandig
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ERDI
  • EAN: 4010220025703
  • Artikelnummer leverancier: ERDI D216-280L-B-SBSK
Lengte (blad)
34 mm; 1 3/8 inch
Totale lengte
280 mm
Max. plaatdikte (600n/mm²)
1 mm