facom_bpc19npb
facom_bpc19npb
facom_bpc19npb
facom_bpc19npb
facom_bpc19npb
facom_bpc19npb
FACOM BP.C19NPB opbergkoffer met automatische vergrendeling 19"
 21,95 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
stuk
Alternatief voor dit product
Productomschrijving
  • Gereedschapskoffer van kunststof 19", zelfsluitend
Kenmerken
  • Klinkopening voor één hand, zelfsluitend.2 opbergvakken op de deksel.
  • Robuuste metalen sluitingen.
  • Vergrendeling met hangslot mogelijk (niet inbegrepen).
  • Uitschuifbaar handvat.
  • Uitneembare inlay.
  • Mogelijkheid om gereedschapskoffers te stapelen.
  • Laadvermogen: 25 kg.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 486 mm
  • Hoogte: 236 mm
  • Met wielen: Nee
  • Materiaal (koffer): Kunststof
  • Breedte: 266 mm
  • Garantie leverancier: FACOM - Wettelijke garantie van toepassing
Specificaties / Alle eigenschappen
Lengte
486 mm
Hoogte
236 mm
Met wielen
Nee
Materiaal (koffer)
Kunststof
Breedte
266 mm
Garantie leverancier
FACOM - Wettelijke garantie van toepassing
Signaalrood
Nee
Rolbaar
Met telescoop handvat
Uitneembaar vak
Ja
Met schouderriem
Met slot
Diepte (mm)
266
Met vakscheider
Ja
Hangslotbeugel
Met schuim
Hoogte (mm)
236
Kwaliteitsklasse
Polyvinylchloride (PVC)
Materiaal
Kunststof
Uitvoering
Gereedschapskist
Breedte (mm)
486
Kleur
Rood
Totaal aantal vakken
1
Vragen over dit product?
Contacteer onze klantenservice.
Bel, mail of chat met ons!
Reviews over FACOM BP.C19NPB opbergkoffer met automatische vergrendeling 19"