fami_clever0908
FAMI CLEVER0908 CLEVER SMALL trolley 908x515x846 mm blauw RAL 5012
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Transportwagen serie clever small gedemonteerd met wielen
  • Afm. mm B =908 D =515 H =819
  • Kleur: blauw RAL 5012
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 515 mm
  • Breedte: 908 mm
  • Hoogte: 819 mm
  • Kleur (fabrikant): Blauw
  • Kleur: Blauw
  • RAL-nummer: 5012
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FAMI
  • EAN: 8057711391011
  • Artikelnummer leverancier: FAMI CLEVER0908
Lengte
515 mm
Breedte
908 mm
Hoogte
819 mm