fami_fbg08s170600104
FAMI FBG08S170600104 legplank voor werkbank WORK UP 1760x600x35 mm blauw RAL 5012
Productomschrijving:
  • Vakbodemplaat zonder gleuven aanbouwdeel voor werkbanken work
  • Afm. mm B =1760 D =600 H =35
  • Kleur: blauw RAL 5012
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Breedte: 1760 mm
  • Diepte: 600 mm
  • Hoogte: 35 mm
  • Kleur (fabrikant): Blauw
  • Kleur: Blauw
  • RAL-nummer: 5012
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FAMI
  • EAN: 8057711394241
  • Artikelnummer leverancier: FAMI FBG08S170600104
Breedte
1760 mm
Diepte
600 mm
Hoogte
35 mm