fami_fbg13s605v00008
fami_fbg13s605v00008_2
fami_fbg13s605v00008_3
fami_fbg13s605v00008
fami_fbg13s605v00008_2
fami_fbg13s605v00008_3
FAMI FBG13S605V00008 steun voor halve legplank 605x77x34 mm lichtgrijs RAL 7035
Productomschrijving:
  • Extra onderste halve bodemplaat
  • Afm. mm B =605 D =77 H =34
  • Kleur: lichtgrijs RAL 7035
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Breedte: 605 mm
  • Hoogte: 34 mm
  • Diepte: 77 mm
  • Kleur: Grijs
  • RAL-nummer: 7035
  • Kleur (fabrikant): Lichtgrijs
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FAMI
  • EAN: 8057711394395
  • Artikelnummer leverancier: FAMI FBG13S605V00008
Breedte
605 mm
Hoogte
34 mm
Diepte
77 mm