fami_fbg32200007
FAMI FBG32200007 stalen cover voor stalen werkblad met rubber coating 2000x700x27 mm zwart
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Stalen afdekplaat met rubberen bekleding voor stalen werkplaten
  • Afm. mm B =2000 D =700 H =27
  • Kleur: zwart
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Breedte: 2000 mm
  • Hoogte: 27 mm
  • Diepte: 700 mm
  • Kleur (fabrikant): Zwart
  • Kleur: Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FAMI
  • EAN: 8057711394500
  • Artikelnummer leverancier: FAMI FBG32200007
Breedte
2000 mm
Hoogte
27 mm
Diepte
700 mm