fami_ffh00500100
FAMI FFH00500100 dwarsverdeler 200mm (2 st.) + lengteverdeler met sleuven 455mm
 13,83 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
set
Productomschrijving:
  • Set indelingsmateriaal voor laden fronthoogte 100 mm-eH =24 x 27