fami_fml01210001
FAMI FML01210001 stalen doos met openbare bodem met rollers 1000x800x1150 mm grijs RAL 7000
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Staalplaat houders met klapbodem met wielen
  • Afm. mm B =1000 D =800 H =1150
  • Kleur: grijs RAL 7000
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Breedte: 1000 mm
  • Hoogte: 1150 mm
  • Diepte: 800 mm
  • Kleur (fabrikant): Grijs
  • Kleur: Grijs
  • RAL-nummer: 7000
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FAMI
  • EAN: 8057711058648
  • Artikelnummer leverancier: FAMI FML01210001
Breedte
1000 mm
Hoogte
1150 mm
Diepte
800 mm