fami_fbg02s2000f0004
FAMI WORK werkbank met multiplex blad 30 mm 2000x750x880 mm blauw RAL 5012 - FBG02S2000F0004
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Werkbank work gedemonteerd met multiplexplaat 30 mm
  • Afm. mm B =2000 D =750 H =880
  • Kleur: blauw RAL 5012
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Breedte: 2000 mm
  • Diepte: 750 mm
  • Hoogte: 880 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FAMI
  • EAN: 8057711393985
  • Artikelnummer leverancier: FAMI FBG02S2000F0004
Breedte
2000 mm
Diepte
750 mm
Hoogte
880 mm