Kies je filter
Filteren
Categorieën
Merk
Alleen op voorraad
Prijs excl. BTW
tot €
Diameter
Maat aansluiting (machine)

Koop een cadeaubon

Fein schuurwiel

Een schuurwiel van Fein is een ronde schuur- of lamelborstel voor het satineren en egaliseren van metalen oppervlakken. Ze worden gebruikt in metaalbouw en interieurbouw, waar zichtbare oppervlakken een gelijkmatige borstelstreek moeten krijgen.

Er zijn drie vormen. Lamelvlieswalsen van Ø 100 x 100 mm met een boorgat van 19 mm geven een fijne of zeer fijne satijnfinish, in korrel 180 of 280. Lamelslijpwielen van Ø 150 mm met een boorgat van 14 mm zijn er voor een fijne of gemiddelde borstelstreek en voor het wegwerken van kleine fouten en lichte krassen. Schuurvlies met golfvouw, ongeveer 30 mm breed, bestaat in Ø 150 en 200 mm.

Kies eerst het boorgat dat past bij je machine, daarna de finish die je wil bereiken: grover voor herstelwerk, fijner voor de laatste afwerking. Deze wielen horen bij Fein schuurpapier, slijpbanden en multitoolbladen. Voor vlakke delen of langere stukken is een Fein schuurband vaak de snellere keuze.

⚠️
Verbinding verbroken
Oops! It looks like you lost your connection. Page was automaticaly reload.