Efficiënt schuren met Festool
- Uitstekend resultaat in hoeken: De driehoekige vorm van 100x150 mm zorgt ervoor dat je krappe hoeken, randen en sponningen moeiteloos bereikt en strak afwerkt.
- Minder snel vollopen: Dankzij de speciale coating behoud je een langere levensduur en voorkom je ophoping van stof bij harde laklagen en plamuur.
- Veelzijdig op diverse materialen: Met korrel P100 schuur je gecontroleerd hout, kunststof, vulmiddelen en moderne lakken voor een egale tussen- of voorbewerking.
Met het Festool Granat DELTA400 schuurpapier werk je krappe hoeken, randen en sponningen moeiteloos en strak af. De driehoekige vorm van 100x150 mm bereikt precies die lastige plekken waar ronde schuurmachines niet bij kunnen. Dankzij de speciale coating loopt het schuurblad minder snel vol bij het bewerken van harde laklagen, plamuur, kunststof en hout. Met korrel P100 voer je snel en gecontroleerd universeel grof- en tussenschuurwerk uit voor een egaal resultaat. De voorgestanste perforatie zorgt voor een efficiënte stofafzuiging tijdens het schuren op deltaschuurmachines zoals de dts 400, dtsc 400 en ds 400. Deze verpakking bevat 50 geperforeerde schuurbladen.
Productomschrijving
Het universele schuurmateriaal met speciale voordelen.
De Granat schuurbladen zijn speciaal voor VOC lak en harde ondergronden. Dankzij de speciale coating wordt klontvorming vermeden en hierdoor wordt een lange levensduur bereikt. Andere ondergronden kunnen eveneens zonder probleem met het Granat schuurmateriaal bewerkt worden.
- Universeel schuurmateriaal
- Speciaal voor VOC-lakken en harde ondergronden
- Met StickFix
Geschikt voor
- Bewerking van de modernste laksystemen
- Met name aanbevolen voor VOC-lak
- Bewerking van de hardste ondergronden
- Bewerking van kunststof, minerale grondstoffen, acryl, plamuur, vulmiddel
- Schilders en spuiters
- Droogbouw
- Meubelfabricage
- Voor DTS 400, DTSC 400, DS 400