Uitstekend voor isolatiematerialen
- Veelzijdig: Ideaal voor het snijden van PUR (hard polyurethaanschuim) en polystyreen isolatieplaten, evenals harde steen- en glaswol tot 240 mm.
- Eenvoudig: Eenvoudige, gereedschapsvrije montage en T-schachtadapter voor gemakkelijke zaagbladveranderingen.
- Specifiek: Speciaal ontwikkeld voor gebruik met de SG-240/G-ISC snijset, niet geschikt voor drukbestendige houtvezel isolatiematerialen.
Productomschrijving
Isolatiemateriaal eenvoudig op maat zagen.
Het geschrankte zaagblad is speciaal voor het gebruik met de zaaguitrusting SG-240/G-ISC ontwikkeld. Hiermee kunnen praktisch alle drukvaste isolatiematerialen tot een materiaaldikte van 240 mm worden bewerkt.
- Eenvoudige montage zonder gereedschap
- Dankzij T-schachtopname, eenvoudig wisselen van het zaagblad
- Bruikbaar voor materiaaldiktes tot 240 mm
Geschikt voor
- Op maat zagen van drukvaste isolatieplaten bij opdakisolaties
- Op maat zagen van PUR/PIR- (polyurethaan-hardschuim) en polystyreen-isolatieplaten en harde steen- en glaswol tot 240 mm
- Isolatiemateriaalplaten plaatsen
- Gevelisolatie
- Warmte-isolatiesysteem
- Dakrenovatie
- Niet geschikt voor drukvast houtvezelisolatiemateriaal
- Voor ISC 240 EB