Optimal voor rondingen en welvingen
- Efficiënt: De gepatenteerde MULTI-JETSTREAM 2 pad zorgt voor een hoge materiaalverwijderingscapaciteit met maximale stofafzuiging, waardoor je tijd en geld bespaart.
- Veelzijdig: Ideaal voor het schuren van rondingen en welvingen, autolakafwerking, meubelproductie en schilderwerk.
- Gezond: Dankzij de optimale interactie tussen inlaatlucht en uitlaatlucht, zorgt de MULTI-JETSTREAM 2 voor bijna 100% stofafzuiging, wat bijdraagt aan een gezonde werkomgeving.
Productomschrijving
Schuren met ingebouwd stoftransport.
Sterke materiaalafname in combinatie met maximale stofafzuiging. De gepatenteerde MULTI-JETSTREAM 2 schotel garandeert door zijn unieke werkingsprincipe duidelijk betere slijpresultaten in combinatie met een tijds- en kostenbesparing. MULTI-JETSTREAM 2 wordt gedefinieerd door de optimale interactie van luchttoevoer en -afvoer - met optimale stofopname tot in het randgebied. Het resultaat: Bijna 100% stofafzuiging voor een constant hoge slijpafname, hoogste oppervlaktekwaliteit en gezond werken.
Geschikt voor
- Optimaal voor het schuren van rondingen en welvingen
- Lakken van auto's
- Meubelbouw
- Lakwerkzaamheden
- Voor RO 150 FEQ