DeWALT Power Maand! Stapel je voordeel nu👉 Grijp je GRATIS tool.
fischer_502711
fischer_502711_2
fischer_502711_3
fischer_502711_4
fischer_502711
fischer_502711_2
fischer_502711_3
fischer_502711_4

FISCHER FH II 24/25 S veiligheidsanker met zeskant kop roestvast staal R - 502711

 75,84 incl. BTW
€ 62,68 excl. BTW (incl. alle milieubijdrages)
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk

De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.

  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België

Productomschrijving

Het doorsteekanker voor bevestigingen van roestvast staal met aansprekend design in gescheurd beton.

Het fischer Veiligheidsanker FH II S met zeskante kop is een hulsanker van roestvast staal. Het anker wordt in de tijdbesparende doorsteekmontage geplaatst. Bij het aandraaien van het anker wordt de conus in de spreidhuls getrokken en spant deze tegen de wand van het boorgat. De zwarte kunststof ring voorkomt dat het anker meedraait en neemt de aandraaislip op. Het montagestuk wordt daardoor tegen de verankeringsgrond getrokken. Het fischer Veiligheidsanker FH II S met zeskante kop is bijzonder geschikt om consoles, staalconstructies en hekwerken buitenshuis in gescheurd en ongescheurd beton te bevestigen.

  • Gemaakt van roestvrij staal voor bevestigingen buitenshuis
  • De goedkeuringen garanderen maximale veiligheid en maximale prestaties. Ook voor toepassingen in aardbevingsgebieden (seismisch C1 en C2)
  • De kunststof ring voorkomt dat het anker meedraait tijdens montage en garandeert daarmee juiste spreiding
  • De bekende FH II geometrie minimaliseert de benodigde plaatsingsenergie tot enkele hamerslagen en garandeert daarmee het hoogste montage gemak
  • De internationale goedkeuringen garanderen maximale veiligheid en de beste prestaties. De Europese technische beoordeling dekt zelfs het gebruik in aardbevingsgebieden (seismische C1 en C2)
  • De relatief platte kop van de bout maakt het anker zeer discreet
  • Het ontwerp tussen de bout en de ankerhuls zorgt voor een hoog opneembare afschuifkracht. Er zijn dus minder bevestigingspunten nodig
  • De geoptimaliseerde geometrie reduceert de energie die nodig is voor de montage
  • De goedkeuring omvat ook het gebruik van holle boren

Geschikt voor

  • De FH II is geschikt voor doordrukmontage
  • Bij het aanbrengen van koppel wordt de conus in de spreidingsklem getrokken, waardoor deze tegen de boorgatwand wordt geklemd
  • De zwarte kunststof ring voorkomt rotatie tijdens het vastzetten van het anker en werkt als een zone die de koppelslip zodanig opneemt dat het aanbouwdeel op de ankerbasis wordt getrokken
  • Verkrijgbare kopvormen voor flexibele ontwerpoplossingen:
    Verzonken kop (type SK - voor vlak oppervlak en bevestigingspunten die vervolgens tegen diefstal kunnen worden beveiligd), zeskantbout (type S), boutuitvoering met moer en onderlegring (type B) en kapmoer (type H)

Bouwmaterialen

Goedgekeurd voor:

  • Beton C20/25 tot C50/60, gescheurd en ongescheurd

Tevens geschikt voor:

  • Beton C12/15
  • Natuursteen met hoge dichtheid

Toepassing

  • Leuningen
  • Trappen
  • Consoles
  • Stalen constructies
  • Ladders
  • Kabelgoten
  • Machines
  • Hekwerk
  • Gevelsystemen
  • Traliewerk
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Draadafmeting: 24 mm
  • Totale lengte: 160 mm
  • Veiligheidsanker: Ja
  • Boordiameter: 24 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FISCHER
  • EAN: 4048962015423
  • Artikelnummer leverancier: FISCHER 502711
Draadafmeting
24 mm
Totale lengte
160 mm
Veiligheidsanker
Ja
Boordiameter
24 mm
Max. dikte aanbouwdeel
25 mm
Afstandsmontage
Nee
Draadmaat (metrisch)
16 mm
Voorsteekmontage
Nee
Min. verankeringsdiepte
100 mm
Min. boorgatdiepte bij doorsteekmontage
150 mm
Onderlegring (buitendiameter x dikte)
40 x 4 mm
Doorsteekmontage
Ja
Sleutelwijdte
24 mm
Ankerlengte
160 mm
Materiaal
Roestvast staal
Draad
M16
Nuttige lengte
25 mm
Seismische goedkeuring
C1 / C2
Vragen over dit product?
Contacteer onze klantenservice.
Bel, mail of chat met ons!

Extra info

Onlangs bekeken

⚠️
Verbinding verbroken
Oops! It looks like you lost your connection. Page was automaticaly reload.