Leveringsomvang
- 1 x 141X57-7 Haak montage
- 1 x 783202-0 Inbussleutel 4 mm
- 1 x 824937-5 Kunststof koffer
Productomschrijving
18V LXT® constructie nagelmachine voor nagels met halfronde kop.
18V LXT® nagelmachine voor zware houten constructies. De machine is geschikt voor nagels met een halfronde ("D") kop met een maximale nagellengte van 90 mm.
- Anti-droogschietmechanisme: de machine stopt vooraleer het nagelmagazijn volledig leeg is
- Hoge slagkracht en hoge slagfrequentie dankzij een systeem met pneumatische veer.
- LED verlichting met voor- en nagloeifunctie
- Neus met anti slip profiel voorkomt wegglijden wanneer spijkers onder een hoek worden ingedreven
- Sequentiële modus (nagelen bij indrukken van de trigger) of contactactiveringsmodus (nagelen bij het indrukken van het neusstuk)
- Spijkerdiepte instelbaar met draaiknop
De DBN900 is ontworpen om met gemak spijkers tot 90 mm in te slaan en repliceert het gevoel en de responsiviteit van een traditionele pneumatische spijkermachine. Dankzij het innovatieve luchtveermechanisme en de robuuste borstelloze motor wordt een zeer hoge slagkracht en werksnelheid bereikt. Kies tussen de "Full Sequential Actuation Mode" voor nauwkeurig enkelvoudig spijkeren of de "Contact Actuation Mode" voor snel continu spijkeren. De inslagdiepte wordt aangepast met een eenvoudige draaiknop om elke keer de perfecte afwerking te bereiken. Het antislip-neusontwerp zorgt ervoor dat spijkers recht worden ingeslagen, zelfs onder uitdagende hoeken. Het anti-droogschietmechanisme zorgt ervoor dat de machine stopt vooraleer de nagels volledig opgebruikt zijn. De DBN900 is ook voorzien van een krachtige LED-werklamp met voorgloei- en nagloeifuncties.