redrooster_cbmcorrc130_6
RED ROOSTER CBMCORRC13.0-6 voegenbeitel hardmetaal 6 x 150 mm
Productomschrijving:
STEENVOEGBEITEL 6MM WIDIA RRC 16CM.....
  • Geschikt voor Altas Copco RRC12 en 13
  • Insteek: 13 mm vierkant
  • Met uitsparing op hoek
  • Breedte: 38 mm
  • Lengte: 160 mm
  • Type: voegbeitel 6 mm widia
  • Roepassing: normale voegen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 150 mm
  • Type beitel: Platte beitel
  • Breedte: 36 mm
  • Type schacht: Vierkant met uitsparing
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RED ROOSTER
  • EAN: 8717981188864
  • Artikelnummer leverancier: RED ROOSTER CBMCORRC13.0-6
Lengte
150 mm
Type beitel
Platte beitel
Breedte
36 mm