redrooster_rri_bim15t
RED ROOSTER RRI-BIM15T impulsmoeraanzetter 3/8" met afslag
Kenmerken
  • Borstelloze motor
  • Lithium-Ion batterij (keuze uit 2,5 Ah of 5,0 Ah capaciteit)
  • LED-statusindicatie: Links, OK, NG, Batterijspanning laag
  • Koppel instelbaar
  • Fijn-instelling voor de hardheid van de verbinding (elektronisch)
  • Variabele snelheid met twee-standen trekker
  • Inschroefsnelheid: 4500 omw/min Batterij en lader dienen separaat besteld te worden
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Accuspanning: 18 V
  • Vorm (handgreep): Pistool
  • Min. aandraaimoment: 8 Nm
  • Max. aandraaimoment: 15 Nm
  • Bluetooth: Nee
  • Merk: RED ROOSTER
  • EAN: 8717981326235
  • Artikelnummer leverancier: RED ROOSTER RRI-BIM15T
Accuspanning
18 V
Min. aandraaimoment
8 Nm
Max. aandraaimoment
15 Nm