RYOBI EMS305RG afkortzaag 305 mm 2200 W - 5133002861
 417,48 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
Is deze afkortzaag geschikt voor jou?
Beantwoord een paar vragen en kijk of deze afkortzaag perfect bij je past.
Leveringsomvang
  • 2 verlengstukken
  • Werkstukklem
  • Stofzak
  • Moer
  • Geleverd in kartonnen doos
Productomschrijving
  • Tafel van gecoat aluminium: garandeert een goed steunoppervlak
  • Asvergrendeling voor eenvoudig verwisselen van het blad
  • Voorkeuze hoek 0° / 15° / 22,5° / 30° / 45°
  • Lasergeleiding voor precies zagen
  • D-verlengstukken rechts en links maximaliseren de zaagmogelijkheden
  • Kogelgelagerde geleiders voor soepel zagen
  • LED-verlichting: 2 LED's voor betere zichtbaarheid van het werkgebied
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Vermogen: 2200 W
  • Zaaglijnindicatie: Laser
  • Diameter (zaagblad): 305 mm
  • Adapter nodig voor 35 mm stofzuigerslang: Ja
  • Max. breedte (werkstuk): 300 mm
  • Max. hoogte (werkstuk): 110 mm
  • Lengte kabel: 2,5 m
  • Positie stofafzuiging: Achter het zaagblad
  • Links/rechts kantelbaar: Ja
  • Met onderstel: Nee
  • Trekfunctie: Ja
  • Maat asgat: 30 mm
  • Gewicht: 20,7 kg
  • Motorrem: Nee
Specificaties / Alle eigenschappen
Vermogen
2200 W
Zaaglijnindicatie
Laser
Diameter (zaagblad)
305 mm
Adapter nodig voor 35 mm stofzuigerslang
Ja
Max. breedte (werkstuk)
300 mm
Max. hoogte (werkstuk)
110 mm
Lengte kabel
2,5 m
Positie stofafzuiging
Achter het zaagblad
Links/rechts kantelbaar
Ja
Met onderstel
Nee
Trekfunctie
Maat asgat
30 mm
Gewicht
20,7 kg
Motorrem
Nee
Bladsnelheid (omw/min)
5000
Onbelast toerental (omw/min)
5000
Max. zaagcapaciteit 45° links / 90° rechts (mm)
110 x 210
Gewicht (kg)
20.7
Dust port
Motor
2200W