skf_cop222s160m_2srs
SKF COP.222S160M-2SRS Cooper gedeeld tweerijig tonlager, afgedicht
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving
  • Gedeeld op as voor eenvoudig onderhoud
  • Vervang niet-gedeelde lagers gemonteerd op trekbussen
  • Montage in standaard lagerhuizen met minimale verstoring van de uitlijning van de machine
  • Biedt uitzonderlijke afdichtingsmogelijkheden in combinatie met huisafdichtingen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 160 mm
  • Breedte: 136 mm
  • Aantal rijen: 2
  • Afdichting (Lager): Tweezijdig afgedicht
  • Materiaal (lagerafdichting): Rubber
  • Materiaal (kooi): Messing (massief)
  • Type boring: Cilindrisch
  • Buitendiameter: 320 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316580417156
  • Artikelnummer leverancier: SKF COP.222S160M-2SRS
Binnendiameter
160 mm
Breedte
136 mm
Aantal rijen
2
Afdichting (lager)
Tweezijdig afgedicht
Materiaal (lagerafdichting)
Rubber
Materiaal (kooi)
Messing (massief)
Type boring
Cilindrisch
Buitendiameter
320 mm