skf_f2bc30m_cpss_dfh
skf_f2bc30m_cpss_dfh_2
skf_f2bc30m_cpss_dfh_3
skf_f2bc30m_cpss_dfh
skf_f2bc30m_cpss_dfh_2
skf_f2bc30m_cpss_dfh_3
SKF F2BC 30M-CPSS-DFH Y-kogellagerunit met flens ovaal, d 30 mm, A 33 mm, J 117 mm
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving
  • Bestand tegen chemicaliën
  • Levensduurgesmeerd met een niet-giftig voedselveilig smeervet
  • Lichtgewicht
  • Sterk
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Asdiameter: 30 mm
  • Deelbaar: Nee
  • Materiaal (lagerhuis): Composiet
  • Materiaal (lager): Roestvast staal
  • Hoge temperatuur: Nee
  • Type boring: Cilindrisch
  • Vorm (lagerhuis): Ovaal
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316577829054
  • Artikelnummer leverancier: SKF F2BC 30M-CPSS-DFH
Asdiameter
30 mm