skf_f4bc20m_cpss_dfh
skf_f4bc20m_cpss_dfh_2
skf_f4bc20m_cpss_dfh_3
skf_f4bc20m_cpss_dfh
skf_f4bc20m_cpss_dfh_2
skf_f4bc20m_cpss_dfh_3
SKF F4BC 20M-CPSS-DFH Y-kogellagerunit met flens vierkant, d 20 mm, A 27 mm, J 63,5 mm
 166,80 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 1 producten op voorraad.
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving
  • Bestand tegen chemicaliën
  • Levensduurgesmeerd met een niet-giftig voedselveilig smeervet
  • Lichtgewicht
  • Sterk
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Asdiameter: 20 mm
  • Deelbaar: Nee
  • Materiaal (lagerhuis): Composiet
  • Materiaal (lager): Roestvast staal
  • Hoge temperatuur: Nee
  • Type boring: Cilindrisch
  • Vorm (lagerhuis): Vierkant
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316577796530
  • Artikelnummer leverancier: SKF F4BC 20M-CPSS-DFH
Asdiameter
20 mm