skf_md40x30x164_l
skf_md40x30x164_l_2
skf_md40x30x164_l_3
skf_md40x30x164_l_4
skf_md40x30x164_l
skf_md40x30x164_l_2
skf_md40x30x164_l_3
skf_md40x30x164_l_4
SKF MD 40X30X16.4-L compacte zuigerafdichting met geleideringen, anti-extrusieringen en afdichting
 12,90 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving
  • Compacte alles-in-één afdichtingsoplossing
  • Geschikt voor lichte tot middelzware toepassingen
  • Verkrijgbaar in metrische afmetingen
  • Past op afdichtingsbehuizingen volgens ISO 6547 voor een aantal afmetingen
  • Indien niet op voorraad kunnen alternatieven worden geproduceerd door SKF SEAL JET systems
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 30 mm
  • Breedte groef: 16.4 mm
  • Buitendiameter: 40 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316575468156
  • Artikelnummer leverancier: SKF MD 40X30X16.4-L
Binnendiameter
30 mm
Breedte groef
16.4 mm
Buitendiameter
40 mm