skf_md80x65x20_l
skf_md80x65x20_l_2
skf_md80x65x20_l_3
skf_md80x65x20_l_4
skf_md80x65x20_l
skf_md80x65x20_l_2
skf_md80x65x20_l_3
skf_md80x65x20_l_4
SKF MD 80X65X20-L compacte zuigerafdichting met geleideringen, anti-extrusieringen en afdichting
 10,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
Productomschrijving
  • Compacte alles-in-één afdichtingsoplossing
  • Geschikt voor lichte tot middelzware toepassingen
  • Verkrijgbaar in metrische afmetingen
  • Past op afdichtingsbehuizingen volgens ISO 6547 voor een aantal afmetingen
  • Indien niet op voorraad kunnen alternatieven worden geproduceerd door SKF SEAL JET systems
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 65 mm
  • Breedte groef: 20 mm
  • Buitendiameter: 80 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316575469238
  • Artikelnummer leverancier: SKF MD 80X65X20-L
Binnendiameter
65 mm
Breedte groef
20 mm
Buitendiameter
80 mm