skf_md90x72x225_l
skf_md90x72x225_l_2
skf_md90x72x225_l_3
skf_md90x72x225_l_4
skf_md90x72x225_l
skf_md90x72x225_l_2
skf_md90x72x225_l_3
skf_md90x72x225_l_4
SKF MD 90X72X22.5-L compacte zuigerafdichting met geleideringen, anti-extrusieringen en afdichting
 12,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
Productomschrijving
  • Compacte alles-in-één afdichtingsoplossing
  • Geschikt voor lichte tot middelzware toepassingen
  • Verkrijgbaar in metrische afmetingen
  • Past op afdichtingsbehuizingen volgens ISO 6547 voor een aantal afmetingen
  • Indien niet op voorraad kunnen alternatieven worden geproduceerd door SKF SEAL JET systems
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 72 mm
  • Breedte groef: 22.5 mm
  • Buitendiameter: 90 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316575470722
  • Artikelnummer leverancier: SKF MD 90X72X22.5-L
Binnendiameter
72 mm
Breedte groef
22.5 mm
Buitendiameter
90 mm