skf_md95x75x224_l
skf_md95x75x224_l_2
skf_md95x75x224_l_3
skf_md95x75x224_l_4
skf_md95x75x224_l
skf_md95x75x224_l_2
skf_md95x75x224_l_3
skf_md95x75x224_l_4
SKF MD 95X75X22.4-L compacte zuigerafdichting met geleideringen, anti-extrusieringen en afdichting
 13,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
Productomschrijving
  • Compacte alles-in-één afdichtingsoplossing
  • Geschikt voor lichte tot middelzware toepassingen
  • Verkrijgbaar in metrische afmetingen
  • Past op afdichtingsbehuizingen volgens ISO 6547 voor een aantal afmetingen
  • Indien niet op voorraad kunnen alternatieven worden geproduceerd door SKF SEAL JET systems
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 75 mm
  • Breedte groef: 22.4 mm
  • Buitendiameter: 95 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316575469542
  • Artikelnummer leverancier: SKF MD 95X75X22.4-L
Binnendiameter
75 mm
Breedte groef
22.4 mm
Buitendiameter
95 mm