Zwaluw Universal PU-Cleaner is ontwikkeld voor het verwijderen van vlekken en resten van zowel 1- als 2-componenten polyurethaanschuim. Dit is mogelijk zolang het schuim nog vers is. Uitgehard schuim is niet oplosbaar en kan alleen mechanisch worden verwijderd. Zwaluw Universal PU-Cleaner is ook geschikt voor het inwendig reinigen van PUR pistolen.
Voordelen:
Geschikt voor het inwendig reinigen van PUR-pistolen
Verwijdert niet uitgehard PUR-schuim, PU-lijmen, PU-kitten en PU-lakken
Toepassingsgebieden:
Zwaluw Universal PU-Cleaner is ontwikkeld voor het verwijderen van vers polyurethaanschuim en voor het reinigen van polyurethaanschuimpistolen.
Kenmerken:
Houdbaarheid
In ongeopende originele verpakking, tussen +5°C en +25°C, tot 24 maanden houdbaar na productiedatum mits bewaard op een droge plaats. Bus rechtop bewaren.
P305 + P351 + P338: BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
P312: Bij onwel voelen een ANTIGIFCENTRUM/arts/… raadplegen.
P337 + P313: Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.
P405: Achter slot bewaren.
P410 + P412: Tegen zonlicht beschermen. Niet blootstellen aan temperaturen boven 50 °C/122°F.
P501: Inhoud/verpakking afvoeren naar ... (zie veiligheidsblad).
Gevarenaanduidingen
H222: Zeer licht ontvlambare aerosol.
H229: Houder onder druk: kan openbarsten bij verhitting.
H319: Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
H336: Kan slaperigheid of duizeligheid veroorzaken.
Aanvullende gevarenaanduidingen
EUH066: Herhaalde blootstelling kan een droge of een gebarsten huid veroorzaken.