carat_eb07630020
CARAT EB07630020 Brilliant concrete drill 76 x 300mm 5/4" wet
This article is not available
  • Laser welded, thus 100% guarantee against weld breakage.
Key features according to our expert
  • Diameter: 76 mm
  • Length: 300 mm
  • Connection size (machine): 1 1/4"
Specifications / All features
  • Brand: CARAT
  • EAN: 8714452022832
  • Supplier number: CARAT EB07630020
Diameter
76 mm
Length
300 mm
Connection size (machine)
1 1/4"
Board depth
300 mm
Segment height
11.5 mm