carat_eb08142020
CARAT EB08142020 Brilliant concrete drill 81 x 420mm 5/4" wet
228.40 tax incl.
On stock, immediately available. we have 4 products in stock.
each
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Laser welded, thus 100% guarantee against weld breakage.
Key features according to our expert
  • Diameter: 81 mm
  • Length: 400 mm
  • Connection size (machine): 1 1/4"
Specifications / All features
  • Brand: CARAT
  • EAN: 8714452022894
  • Supplier number: CARAT EB08142020
Diameter
81 mm
Length
400 mm