action_do4010_1_058
ACTION DO4010-1-058 slagdop 1" x 58 diep
  • Dopmaat: 58 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 105 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981036615
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-1-058
Dopmaat
58 mm
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
105 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
58 mm