action_do4010_1_058
ACTION DO4010-1-058 percussion cap 1" x 58 deep
Key features according to our expert
  • Socket size: 58 mm
  • Type of drive profile (socket): Hexagonal
  • Connection size: 1"
  • Length: 105 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981036615
  • Supplier number: ACTION DO4010-1-058
Socket size
58 mm
Connection size
1"
Length
105 mm
Square drive
1"
A/f mm/inch
58 mm