action_do5112_1_065
ACTION DO5112-1-065 slagdop 1 1/2" x 65 diep
  • Aandrijfvierkant: 1 1/2"
  • Sleutelwijdte: 65 mm
  • Diameter: 86 mm
  • Lengte: 150 mm
  • Krachtdop - zeskant - lange uitvoering
  • Aanbevolen retaining ring = RR10025S
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 65 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1 1/2"
  • Lengte: 150 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981019724
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO5112-1-065
Dopmaat
65 mm
Lengte
150 mm
Sw mm/inch
65 mm