action_do5112_1_095
ACTION DO5112-1-095 slagdop 1 1/2" x 95 diep
Productomschrijving:
47134424 *S612M95L DOP M95 LANG.......
  • Aandrijfvierkant: 1 1/2"
  • Sleutelwijdte: 95 mm
  • Diameter: 137 mm
  • Lengte: 180 mm
  • Krachtdop - zeskant - lange uitvoering
  • Aanbevolen retaining ring = RR10025S
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 95 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1 1/2"
  • Lengte: 180 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981175864
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO5112-1-095
Dopmaat
95 mm
Lengte
180 mm
Sw mm/inch
95 mm