action_do64711025
ACTION DO64711025 slagdop 3/8" x T25 Torx
 9,91 incl. BTW
Productomschrijving:
PLC *SIT3T25 DOP TORX T25.......
  • Aandrijfvierkant: 3/8 "
  • Sleutelwijdte: T25
  • Diameter: 19 mm
  • Lengte: 50 mm
  • Krachtdop - externe torx
  • Aanbevolen retaining ring = RR10003
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 50 mm
  • Type aandrijfprofiel (bit): Torx
  • Dikte blad: Niet van toepassing
  • Maat aansluitprofiel: 3/8"
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: T25
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 25
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981014996
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO64711025
Lengte
50 mm