action_do65110008
ACTION DO65110008 slagdop-knie 3/8" x 8 inbus
Productomschrijving:
S3IN08M DOP 3/8" INBUS 8 MM KNIE.......
  • Ingebouwde knie kogel
  • Sleutelmaat: 8 mm inwendig
  • Lengte: 24 mm
  • Diameter lichaam: 60 mm
  • Lengte stift voor inbus: 15 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 15 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: HEX 8 mm
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 8 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981037063
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO65110008
Lengte
15 mm
Bitkop
HEX 8 mm
Maat aandrijfprofiel (bit)
8 mm
Sw mm/inch
8 mm