action_do65110008
ACTION DO65110008 end cap elbow 3/8" x 8 Allen
Key features according to our expert
  • Length: 15 mm
  • VDE approved: No
  • With safety colour code 1000V: Not applicable
  • Bit tip: HEX 8 mm
  • Drive profile size (bit): 8 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981037063
  • Supplier number: ACTION DO65110008
Length
15 mm
Bit tip
HEX 8 mm
Drive profile size (bit)
8 mm
A/f mm/inch
8 mm