action_do68552f32
ACTION DO68552F32 torsiedop 1" 700Nm (32 x 305 mm)
  • Dopmaat: 32 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 305 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981161300
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO68552F32
Dopmaat
32 mm
Type aandrijfprofiel (dop)
Zeskant
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
305 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
32 mm