bahco_be1sp14l
bahco_be1sp14l
bahco_be1sp14l
bahco_be1sp14l
BAHCO BE1SP14L bougiesleutel 14mm dubbel zeskant. aandrijfvierkant 3/8"
Productomschrijving:
  • Gloeibougiesleutel
Kenmerken:
  • Gloeibougiesleutels gebruikt om bougies op motoren aan te brengen of eruit te verwijderen
  • Intern vasthoudsysteem om de gloeibougie stevig vast te houden
  • Bi-Hex profile, metric sizes
  • Aandrijfvierkant 3/8"
  • Hoogwaardig staal
  • Mat verchroomde afwerking
  • 14 mm twaalfkant
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Sleutelwijdte: 14 mm
  • Type aansluitprofiel: Binnenvierkant
  • Lengte: 250 mm
  • Met cardangewricht: Nee
  • Maat aansluitprofiel: 3/8"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150170074
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO BE1SP14L
Sleutelwijdte
14 mm
Type aansluitprofiel
Binnenvierkant
Lengte
250 mm
Met cardangewricht
Nee
Maat aansluitprofiel
3/8"
Binnenvierkant aandrijving mm (d2)
18 mm
Gewicht g
345 g
Dubbelzeskant maten mm
14 mm
Totale lengte mm
252 mm
Dop breedte mm (d1)
18 mm
Lengte mm (l)
252 mm