bahco_sb7809m_14
bahco_sb7809m_14_2
bahco_sb7809m_14_3
bahco_sb7809m_14
bahco_sb7809m_14_2
bahco_sb7809m_14_3
BAHCO SB7809M-14 schroevendraaierdopsleutel 1/2" vierkantaansluiting zeskant 14 mm
Productomschrijving:
  • Bits 1/2" voor zeskantschroeven
Kenmerken:
  • Gekartelde schacht voor aandraaien met de hand
  • Niet geschikt voor machinale aandrijving of aangedreven gereedschap
  • Hooggepolijste afwerking
  • Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
  • Normen: Conform: ISO 1174 en DIN 3120
  • SB: Retailverpakking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 60 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: HEX 14 mm
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 14 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314153004215
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO SB7809M-14
Lengte
60 mm
Bitkop
HEX 14 mm
Maat aandrijfprofiel (bit)
14 mm
Werk lengte mm
20 mm
Dop aandrijving mm (d)
23 mm
Gewicht oz
4,5 oz
Lengte mm (l)
60 mm
Zeskant afmeting mm
14 mm