BOSCH 2609255115 dwarsgatverzinkboor HSS 4-20x65mm
 32,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
blister
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Leveringsomvang
  • DWARSGATVERZINKBOOR HSS 4-20X65MM BOORPUNT118 (1)
Productomschrijving
  • BOREN MP (DWARSGATVERZINKBOOR HSS 4-20X65MM BOORPUNT118 (1))
  • Ideaal voor nauwkeurig en snel boren in dunne plaatmetalen zonder voorboren
  • Spiraalgroef voor een langere levensduur, minder trilling en een hogere boorsnelheid
  • Voor ontbramen, voor ronde gaten, boren van diverse diameters met één boor, vergroten van bestaande gaten. Met 9 trappen voor diameters van 4 - 20 mm, schachtdiameter 8 mm.
Voordelen
  • Bosch Trappenboren HSS
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Kleinste diameter: 4 mm
  • Grootste diameter: 20 mm
  • Maat schacht: 8 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BOSCH
  • EAN: 3165140383011
  • Artikelnummer leverancier: BOSCH 2609255115
Kleinste diameter
4 mm
Grootste diameter
20 mm
Maat schacht
8 mm