BOSCH 2609256861 Precision cirkelzaagblad voor hout 180x2x30/20 mm, 40T
 19,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
blister
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Leveringsomvang
  • CIRKELZAAGBLAD PRECISION 180X2X30/20,T40 (1)
Productomschrijving
  • CIRKELZAGEN MP (CIRKELZAAGBLAD PRECISION 180X2X30/20,T40 (1))
  • Het kwaliteitszaagblad voor hard- en zachthout
  • Vertanding voor grove zaagsneden
Voordelen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (zaagblad): 180 mm
  • Bevestiging (zaagblad/frees): Rond
  • Maat asgat: 30 mm
  • Aantal tanden: 40
  • Breedte zaagsnede: 2,5 mm
  • Voor materiaal: Hout
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BOSCH
  • EAN: 3165140392075
  • Artikelnummer leverancier: BOSCH 2609256861
Diameter (zaagblad)
180 mm
Bevestiging (zaagblad/frees)
Rond
Maat asgat
30 mm
Aantal tanden
40
Breedte zaagsnede
2,5 mm
Voor materiaal
Hout
Bladdiameter mm
180 mm
Snijbreedte mm
2,5 mm