carat_cass350400
CARAT CASS350400 CA Premium 350 x 25,4mm diamantschijf voor baksteen/asfalt
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Diamantzaag voor gebruik zonder waterkoeling.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 350 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 25,4 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: PREMIUM
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452071113
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CASS350400
Diameter (schijf)
350 mm
Maat aansluiting (schijf)
25,4 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
PREMIUM
Diameter
350 mm
Asgat
25.4 mm
Segmenthoogte
10 mm