carat_ceb23030tt
CARAT CEB23030TT Thunderline diamantschijf universeel 230 x 22,2mm
 86,95 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
Productomschrijving:
  • Combinatie van sleuven in het stamblad voor extra koeling en meer stabiliteit.
  • Vernieuwd alternerend TT-segment, zodanig er onmiddellijk snel gezaagd kan worden
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 230 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Diverse
  • Reeks: THUNDERLINE
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452108901
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CEB23030TT
Diameter (schijf)
230 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Diverse
Reeks
THUNDERLINE
Diameter
230 mm
Hechting
laser gelast
Segmenthoogte
12 mm
Asgat
22.23 mm
Diameter zaagblad
230 mm