carat_ceb40040tt
CARAT CEB40040TT Thunderline diamantschijf universeel 400 x 25,4mm
 198,40 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Combinatie van sleuven in het stamblad voor extra koeling en meer stabiliteit.
  • Vernieuwd alternerend TT-segment, zodanig er onmiddellijk snel gezaagd kan worden
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 400 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 25,4 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Diverse
  • Reeks: THUNDERLINE
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452108987
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CEB40040TT
Diameter (schijf)
400 mm
Maat aansluiting (schijf)
25,4 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Diverse
Reeks
THUNDERLINE
Diameter
400 mm
Asgat
25.4 mm
Segmenthoogte
12 mm