carat_cee3504015
CARAT CEE3504015 CEE Premium diamantschijf universeel 350 x 25,4mm
Productomschrijving:
  • Diamantzaag voor universeel gebruik zonder waterkoeling.
  • Nieuw ontwikkelde V-Turbo segmenten om op elk moment snel te kunnen zagen.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 350 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 25,4 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: PREMIUM
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452000403
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CEE3504015
Diameter (schijf)
350 mm
Maat aansluiting (schijf)
25,4 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
PREMIUM
Diameter
350 mm
Asgat
25.4 mm
Segmenthoogte
10 mm