carat_csmp115300
CARAT CSMP115300 CSMP Premium 115 x 22,2mm diamantschijf voor tegels
Productomschrijving:
  • Tegels premium, type csmp
  • Geschikt voor harde en zachte tegels
  • Diameter 115mm & 125mm zijn ontworpen voor drooggebruik op haakseslijper (met een segmenthoogte van 8mm)
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 115 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Tegels
  • Reeks: PREMIUM
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452079218
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CSMP115300
Diameter (schijf)
115 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Tegels
Reeks
PREMIUM
Diameter
115 mm
Asgat
22.23 mm
Segmenthoogte
10 mm