carat_ctc12530z8
carat_ctc12530z8_2
carat_ctc12530z8
carat_ctc12530z8_2
CARAT CTC12530Z8 CTC Premium 125 zachte voegenfrees 8mm zigzag
Productomschrijving:
  • Soft joint wide premium, type ctc
  • Voor het uitslijpen van zachte cementvoegen
  • Hoge kwaliteit voor professioneel gebruik
  • Lange beschermsegmenten voor een zeer lange levensduur
  • Met vol of zigzag-segment (zigzag te herkenen aan de "Z" in artikelcode)
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 125 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen; Asfalt
  • Reeks: PREMIUM
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452111215
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CTC12530Z8
Diameter (schijf)
125 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen; Asfalt
Reeks
PREMIUM
Diameter
125 mm
Segmentbreedte
8 mm
Segmenthoogte
6 mm
Asgat
22.23 mm